Zaterdag 21 maart

Kruidkoek & Joost Oomen

muziek

Kruidkoek en Joost Oomen gooien er een emmer punkjazz, een emmer absurdisme en een emmer kinderlijke zelfoverschatting overheen en voilà, opeens sta je een feestje te bouwen bij een dichter.

Poëzie saai? Niet met Kruidkoek! Denk Jules Deelder, denk Anthony Szmierek, denk Villa Achterwerk met een extra likje van het één of ander. Er wordt geschoten met bananen, een pudding wordt met een zaag te lijf gegaan en jij verzuipt in deze vruchtendrab. In 2026 verschijnt er een nieuwe EP en de eerste single is al onderweg.

Joost Oomen (1990) is de beruchtste podiumdichter van Nederland en trad op van Kaapstad tot Schiermonnikoog en van de Zwarte Cross tot Into the Great Wide Open.

Kruidkoek speelde als hyperactieve punkjazzformatie menig podium de vernieling in en bewees en passant dat ingewikkelde conservatoriummuziek wél geschikt is om dronken op te worden. Geloof je het niet? Kom zelf maar kijken. 

Samen rammen zij al sinds 2019 poëzie en jazz door de strot van het Nederlandse publiek alsof het een lieve lust is. En het gekke is: niemand klaagt. Sterker nog, er zijn al mensen gesignaleerd die de gedichten woord voor woord kunnen meeblèren.

credits:

Nick Feenstra (saxofoon)
Bram Knol (drums)
Reindert Kragt (basgitaar)
Tijmen Kooiker (gitaar)
Joost Oomen (woordjes)

tickets
prijs:

online: €15,00/€10,00
kassa: €17,50

datum:
Zaterdag 21 maart
locatie:

Brebl

(HonigComplex)

deuren:
20:00 uur
aanvang:
20:30 uur
taal:
Dutch
extra:

beperkt rolstoeltoegankelijk

duur c.a. 75 minuten

facebook event

Media

No items found.